درباره ستوس

شركت ستوس در تاريخ  ۱۳۸۵/۰۹/۲۱ تحت شماره ۲۸۷۱۴۴ به ثبت رسيده و خلاصه شركت‌نامه آن به شرح زير مي‌باشد:

موضوع شركت: مشاوره، طراحی، تولید، نصب و اجرا، پشتیبانی و گارنتی، تعمیرات و نگهداری، تأمین تجهیزات، واردات و صادرات تجهیزات، خرید و فروش دستگاه‌ها و تجهیزات پروژه های فنی و مهندسی به خصوص در موارد ذیل:

– انجام پروژه‌های تهويه مطبوع و تبرید مانند چیلر، پکیچ، هواساز، ایرواشر، فن کوئل، برج خنک کننده، یونیت هیتر، سردخانه، تونل انجماد، کندانسور، اواپراتور، زنت

– انجام پروژه‌های برقی، کنترل و الکترونیکی مانند برق‌رسانی، اتوماسیون صنعتی، کنترل و ابزار دقیق، بهینه‌سازی مصرف انرژی سیستم‌های توزیع انرژی الکتریکی کارخانجات و صنایع

– انجام پروژه‌های ابینه و راه شامل احداث راه، باند، سد، تونل، احداث ساختمان‌های مسکونی تجاری اداری بیمارستانی صنعتی

– انجام پروژه‌های کامپیوتری مانند طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های لن و ون، طراحی و پیاده‌سازی سیستم‌های مدار بسته، تحلیل و پیاده‌سازی کلیه نرم افزارهای کامپیوتری، طراحی و ایجاد بانکها اطلاعاتی

– انجام مطالعات بنیادین در علوم جدید و پروژه‌های ملی و طرح‌های پژوهشی از طریق جذب نیروهای متخصص و نخبه مورد نیاز شرکت

– گردآوری، تالیف، تدوین مقالات، ترجمه غیررسمی متون و کتاب به زبانهای خارجی و بالعکس در ارتباط با موضوع شرکت

– انتشار نشریه تخصصی مهندسی پس از اخذ مجوزهای لازم

شرکت می‌تواند جهت میل به اهداف تعیین شده به انجام عملیات ذیل مبادرت نماید. تأسیس کارخانه، اخذ وام و تسهیلات ریالی از بانک‌ها، شرکت در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی، اخذ و اعطای نمایندگی و ایجادشعب در داخل و خارج از کشور، خرید و فروش و واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز بازرگانی، تشکیل انواع شرکتها و مشارکت حقوقی و مدنی با اشخاص حقیقی یا حقوقی در زمینه فعالیت شرکت، گشایش اعتبار در کلیه بانکها و موسسات مالی.

 

رزومه مدیرعامل مهندس علی رجبی ابهری

 

مهندس علی رجبی ابهری، دانش آموخته‌ی رشته‌ی مکانیک و متولد ۱۳۵۸، از دوره‌ی نوجوانی به مطالعات و فعالیت‌های فکری در حوزه‌های ریاضیات، اقتصاد، فرهنگ مبادرت ورزید.

ایشان علاوه بر ایراد سخنرانی، حضور در نشست‌ها و مناظره‌ها به نویسندگی گرایش پیدا کرد؛ چنانکه به تدریج، یادداشت‌ها و مقالات وی در موضوعات یاد شده در برخی مطبوعات منتشر گردید.

این محقق جوان تاكنون بیش از ۵۰ عنوان کتاب تألیف، تدوین و ویرایش نموده است. از جمله‌ی این آثار می‌توان به کتاب‌های اتاق فکر، ریاضی عمومی یک دانشگاهی، ریاضی عمومی دو دانشگاهی، محاسبات عددی، ریاضیات مهندسی پيشرفته، هندسه دیفرانسیل ساده، تشریح مسایل طراحی اجزای ماشین شیگلی، روش‌های تولید، مركز مشاركت صنعت ساخت، الفباي نوشتن برنامه‌هاي كاري پيروزمندانه، دسيسه ثروتمندان، رهايي از كارمندي، ماشين پول‌سازي، پدر ثروتمند پدر فقير براي بزرگسالان، پدر ثروتمند پدر فقير براي نوجوانان، جوان و ثروتمند بازنشسته شويد، راهنماي ثروتمند شدن، زن ثروتمند، چرا ثروتمند نمي‌شويم؟، چهارراه پول‌سازي، كتاب پرفروش هوش مالي خود را افزايش دهيد! و … اشاره نمود.

ره‌آورد ایشان در زمینه‌ی تکنولوژی اتاق فکر و نظام توسعه فكري، كسب و كار جرياني و مركز مشاركت صنعت ساخت؛ و ضرورت بکارگیری آن در تمامی زمینه‌ها؛ پاسخی به تعامل با جهان و رفع چالش‌های اقتصادي و آینده‌نگری جهت استفاده از تمامی فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود در کشور و جهان می‌باشد.

از جمله سخنراني‌هايي ايشان مي‌توان به اولين سمينار اتاق فكر در برج ميلاد تهران، هوش مالي، مدل‌هاي پيشرفته مشاركت و … اشاره نمود.

كارشناسان انجمن پيمانكاران استان تهران، سازه پايدار قرن، وزارت نفت، آموزش و پرورش، شهرداری، بانک‌ها، صدا و سیما، انجمن‌ها، جهاد کشاورزی، سازمان توسعه تجارت ایران، ارتباطات سیار، دانشگاه‌ها، معدنی و صنعتی چادرملو، فولاد مبارکه، معدنی و صنعتی گل گهر، سنگ آهن گهر زمین، ذوب آهن اصفهان، فولاد آلیاژی ایران، فولاد خوزستان، فولاد هرمزگان، آهن و فولاد ارفع، آهن و فولاد میلاد، بیمه معلم، پالایش نفت بندرعباس، مبین انرژی خلیج فارس، سبد گردان کاریزما و بسیاری از شرکت‌های خصوصی، سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی از محصولات، سخرانی‌ها و یا خدمات مجموعه‌های تحت مدیریت ایشان بهره‌مند شده‌اند.
مديرعامل گروه مهندسي ستوس با نام تجاري برج‌ساز جوان در صنعت ساخت؛ برخي نظريات، راهبردها درس آموخته‌ها، و تجربيات موفق خود را با رويكرد منفعت عمومي و استرات‍ژي “افزايش سرانه دانش اقتصادي بنيان اقتدار اقتصادي” با شما به اشتراك مي‌گذارد.